JEET KUNE DO - KULELKAVİDO FEDERASYONU
Etrafınızdaki zayıfların gücü siz olun.
Ana Sayfa Akademik Kadro Jeet Kune Do Muay Thai Wushu İletişim
Ana Sayfa    Haberler

Jeet Kune Do'da antrenörlük kursu Türkiye'de ilk kez Jeet Kune Do branşında düzenlenecek olan antrenörlük kursu İzmit'te gerçekleşecek. Teknik Taktik derslerini Yüksel Yılmaz verecek.

Jeet Kune Do\'da antrenörlük kursu Türkiye\'de ilk kez Jeet Kune Do branşında düzenlenecek olan antrenörlük kursu İzmit\'te gerçekleşecek. Teknik Taktik derslerini Yüksel Yılmaz verecek.
Facebook Twitter Google+

Türkiye'de ilk kez Jeet Kune Do branşında antrenörlük kursu düzenlenecek. Bu kursun ilk olması ve Kocaeli'nde düzenlenmesi ilimiz açısından gurur verici. Türkiye Wushu Federasyonu'nun Jeet Kune Do 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu 23 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Seka Sporcu Eğitim Merkezi'nde (SEKASEM) gerçekleşecek. Aikido İcra Kurulu Başkanı Tanser Kılıç (4.Kdm.Başantrenör,5. Duan) Federasyon adına kurs yetkilisi olarak görev yapacak. Karabük Üniversitesi BESYO'dan Doç. Dr. Temel Çakıroğlu ve Gazi Üniversitesi BESYO'dan Doç.Dr. Tamer Ökmen'in 36 saat süren teorik ve uygulama dersleri dışında diğer öğretim görevlileri de toplamda 32 saat süren dersleri verecekler. Ayrıca Jeet Kune Do Kulelkavido Teknik Taktik derslerini Sijo Yüksel Yılmaz (JKD, 8. Duan) verecek ve bu pratik dersler toplamda 32 saat sürecek. Teknik Taktik dersinde Jeet Kune Do Kulelkavido Teknik Kurul Başkanı Ediz Barış (JKD, 5. Duan) ve TWF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Abdulvahid Alagöz (WS 4.Kdm.,5. Duan) de müsabakalar konusunda katkıda bulunacaklar.

İLGİNİN BÜYÜK OLMASI BEKLENİYOR

Açılan kurslarda başvurunun fazla olması halinde yukarıdaki şartların yanında sırasıyla; ilgili branşta milli sporcu olmak, üniversitelerin beden eğitimi ve spor eğitimi veren yüksek öğrenim kurumları ile diğer üniversite ve yüksekokullardan mezun olmak, yabancı dil bildiğini belgelemek ve en az 5 yıl lisanslı sporcu olmak tercih sebebidir. Garanti Bankası, Şube: 711 Hes.No: 6299022 no'lu Federasyonun hesabına yatırılması gereken antrenörlük ücretleri; 1.Kademe Antrenör Kurs dekontu (450 TL), 2.Kademe Antrenör Kurs dekontu (500 TL), 3.Kademe Antrenör Kurs dekontu (600 TL), 4.Kademe Antrenör Kurs dekontu (700 TL) ve 5.Kademe Antrenör Kurs dekontu (1000 TL) olacak.

KATILIM İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Lise mezunu eğitim diploması (Bir kereye mahsus olmak üzere İlköğretim mezunları dâhildir),

2-TWF Jeet Kune Do Kulelkavido Duan Belgesi (en az 1. Duan),

3-Sporcu Lisansı,

4- 450 TL kurs eğitim harcının Garanti Bankası Ankara / Anafartalar Cd. Şubesi Tl Hesap No: 711-6299022 TL Hesap Iban: Tr13 0006 2000 7110 0006 2990 22 No'lu Wushu Federasyonu hesabına yatan para dekontunun aslı,

5- 4 adet vesikalık resim,

6- Sporcu Bilgi Formu (Federasyon sitesinden temin edilecek),

7-Savcılık temiz belgesi,

8- Nüfus cüzdan fotokopisi,

9- Bu belgeler şeffaf telli dosyalara tanzim edilerek kayıt görevlisine kurs yerinde teslim edilecektir.

İLGİLİ RESİMLER

Atölye 45
Tasarım ve Programlama