Ana Sayfa Hakkımızda Akademik Kadro Jeet Kune Do Muay Thai Kick Boks Wushu Matrak İletişim
Ana Sayfa    Haberler

HEDEF 2016 DEDİK

Manisa Jeet Kune Do Spor Kulübü olarak 2015 yılında gerek il, gerek Bölge, gerekse ulusal şampiyonalarda sayısız madalya kazandık bu başarılarımızı arttırarak hedefimizi 2016 yaparak çalışmalarımıza hız verdik.
Facebook Twitter Google+

Kulüp Başkanımız Canten Kaya spor kulübü olarak Muay Thai, Kick Boks, Wushu ve Matrak Branşlarında yarışmacı sporcular yetiştirmekteyiz. Başarılı olmamızın en büyük sebebi spor salonu içerisinde teknik ve taktik eğitim vermenin yanı sıra sürekli olarak doğal ortamda Kardio çalışmaları güç egzersizleri yapmaktayız. Sporcunun motivasyonu,  aile desteği ve sosyal çevre çok önemli etkendir. Doğal ortamlarda yapmış olduğumuz çalışmalar sonrasında spor kulübümüz sponsorluğunda bugün olduğu gibi aileleri de işin içine katarak kahvaltı organizasyonları yapıp eğleniyoruz.  Ramazan ayı öncesinde son bir aylık bir süreliğine son vermiş olduğumuz kahvaltımıza Şehzadeler Belediye Başkanımız sayın Ömer Faruk Çelik davetimizi kırmayarak icabet etti. Kendisine spor kulübümüz yönetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz.

Kahvaltımız sırasında Kurucu Matrakçı Efkan Çalış Hocamız ve beraberinde Rusya’dan ziyaretimize gelen sporcular bizlere Osmanlı Sporu olan Matrak – Tomak ve Cenk Sanatı hakkında bilgi verdiler kendilerine bizlerin davetine icabet ettiği çok teşekkür ederiz.

Manisa Jeet Kune Do S.K.

Yönetim Kurulu 

İLGİLİ RESİMLER

Atölye 45
Tasarım ve Programlama