Ana Sayfa Hakkımızda Akademik Kadro Jeet Kune Do Muay Thai Kick Boks Wushu Matrak İletişim
Ana Sayfa    Haberler

MANİSA JEET KUNE DO SPOR KULÜBÜ KİCK BOKS’ TADA İDDİALI

Türkiye Kick Boks Federasyonu Manisa İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet programında bulunan İller arası Kick Boks teşvik müsabakaları 08-09 Şubat 2014 tarihleri arasında 10 kulüpten 105 Sporcunun katılımı ile İl Müdürlüğümüz çok amaçlı spor salonunda gerç
Facebook Twitter Google+
Konu ile alakalı olarak açıklama yapan Kulüp Yetkilisi sayın Üzeyir Kavak; Spor Kulübümüzün Muay Thai ve Wushu Kungfu’da ki başarıları aşikardır. Sık sık gazetelerinizde bu başarılarımıza yer vermekte ve şahit olmaktasınız. Bazı sebeplerden dolayı iki yıldır Kick Boks Maçlarına katılmama kararı almıştık. İl Temsilcimiz sayın Özgür Özaydın’ın nezaretinde organize edilen bu şampiyonaya iki yıl aradan sonra 15 kişilik bir sporcu gurubu ile katıldık müsabaka sonunda 4 birincilik, 8 ikincilik ve 2 üçüncülük madalyası alarak yüzde 98 başarı gösterdik. Sporcularımız bu maçta Muay Thai branşında sürekli maç yaptıklarından dolayı kick boks kurallarına adapte olmakta sıkıntı çekmişlerdir. Yarı Final ve Final müsabakalarında 9 sporcumuz rakiplerini nakavt etmiş, 7 sporcumuz hakem kararıyla sert teknik uyguladıkları gerekçesi ile diskalifiye edilmiş, bir üst tura geçemeyerek 2. Ve 3. Olarak madalya almaya hak kazanmışlardır. 15 sporcu ile katıldığımız şampiyonada 14 madalya ile dönmek ciddi bir başarıdır. Müsabaka videoları bu hafta içerisinde kulüp web sitemiz olan “www.jkd.com.tr” adresinde yayınlanacaktır. Manisa Jeet Kune Do Spor Kulübü Antrenörlerimiz Hüseyin Akgün, Ediz Barış ve Selahattin Akay’ı tebrik ederim.
         Ayrıca başarılı bir ev sahipliği yapan Kick Boks İl Temsilcimiz Özgür Özaydın’a, Hakemlerimize, Ege Bölge Başkanımız Recep Ece’ye emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim dedi.

İLGİLİ RESİMLER

Atölye 45
Tasarım ve Programlama