Ana Sayfa Hakkımızda Akademik Kadro Jeet Kune Do Muay Thai Kick Boks Wushu Matrak İletişim
Ana Sayfa    Haberler

WUSHU TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA JKD DAMGASI

Wushu Şampiyonasına katılan Kulübümüz Spor Kulübü Wushu sporcuları 50 ilden katılan 3 bin sporcu arasından 5 Türkiye derecesi alarak Manisa’ ya döndüler.
Facebook Twitter Google+

Geçtiğimiz hafta Antalya ‘da düzenlenen Türkiye Minikler – Yıldızlar – Gençler ve Büyükler Bay – Bayan Qinda, Sanda ve Taolu Wushu Şampiyonasına katılan Kulübümüz Spor Kulübü Wushu sporcuları 50 ilden katılan 3 bin sporcu arasından 5 Türkiye derecesi alarak Manisa’ ya döndüler. Kulüp olarak sporcularının başarıdan başarıya koşmaya devam ettiğini ifade eden Spor Kulüp Başkanı  Canten KAYA  “ Şampiyonada mücadele eden sporcularımız, İstanbul, Yalova, Kayseri, Adana ve Ankaralı birbirinden zorlu rakiplerini geçerek ön eleme, eleme, çeyrek final ve yarı finale girerek madalya almaya hak kazanmışlardır.

Wushu Kungfu Sanda müsabakalarında Manisa ilimize gelen en fazla madalya sayısı bu şampiyonada alınmıştır. Bu başarıda büyük pay sahibi olan Antrenörümüz Ediz BARIŞ hocamızı ve dereceye girmiş olan sporcularımız Büşra Korkut, Gülce Özdenli, Buse Özdem, Beyza Korkut, Damla Dinçer kızlarımızı tebrik ediyorum.

 

İLGİLİ RESİMLER

Atölye 45
Tasarım ve Programlama